Usługi dźwigowe - o naszej firmie

O Nas

O Żuraw Trans

Kim jesteśmy, co robimy?

Firma Żuraw Trans z Bolesławca jest jedną z firm w Polsce świadczących usługi dźwigowe. Dzięki zaangażowaniu i talentowi pracowników od ponad 4 lat poszerzamy zakres swojej oferty.

Początki firmy sięgają lat 90-tych. Jesteśmy firmą rodzinną z Bolesławca oferującą wynajem sprzętu nie tylko w rejonie Legnicy czy Zgorzelca, ale także w całej Polsce. W początkowym okresie posiadaliśmy jeden dźwig, lecz gdy nastąpił ,,boom” budowlany zapotrzebowanie na usługi dźwigowe znacznie wzrosło. Wychodząc na wprost oczekiwaniom i zainteresowaniu naszych klientów, postanowiliśmy powiększyć naszą bazę maszynową. Obecnie posiadamy pięć żurawi szosowo-terenowych wiodących marek na świecie jak LIEBHERR i TEREX PPM.

Swoją markę budowaliśmy mozolnie, krok po kroku. Nowoczesny dźwig jest urządzeniem niezawodnym i wydajnym - w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników, zajmujących się pracą na tego typu sprzętach od wielu lat, gwarantuje usługi dźwigowe wykonane na jak najlepszym poziomie. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu, pomożemy Ci dobrać sprzęt i efektywnie go wykorzystać. Z całą pewnością spełnimy Państwa oczekiwania i zapraszamy do współpracy.

Adres

  • Żuraw Trans Przemysław Kołodziej
    Ul. Lipowa 11
    59-700 Bolesławiec
  • Tel: +48 791 13 04 86
    NIP: 612-179-19-37
    E-mail: zurawtrans@gmail.com